reklama

Strategie HTC kolem prodeje One M8 se objevila na internetu

Strategie HTC kolem prodeje One M8 se objevila na internetu
2014-04-13T09:34:40+02:00
• 13. 4. 2014
4

Společnost HTC před nedávnem představila jejich nejvýkonnější přístroj HTC One M8. Ten se dostal nyní do prodeje. Na internetu unikly materiály, které ukazují, jak mají zákazníka prodejci přesvědčit ke koupi tohoto mobilního telefonu.

gsmarena_001 gsmarena_002

Při bližším pozorování si všimnete, že prodejci mají zabránit tomu, aby se zákazník rozhodl pro Galaxy S5 z dílny konkurenční společnosti Samsung. HTC se snaží zaměřit na prémiové materiály, kterými je  M8 vybavena. Kromě toho se prodejci budou snažit zákazníkovi přiblížit nejnovější funkce a bohatou výbavu.

HTC-One-M8_PerRight_Silver

Vše je rozděleno do několika bodů, kde na prvním místě je jednoduché srovnání plastu a kovu. Druhým bodem jsou dva přední reproduktory, které poskytují lepší zážitek z přehrávaných videí. Další položka je trochu sporná – jednoduché používání jednou rukou. Stále se jedná o 5palcový mobil a většina lidí bude potřebovat zapojit obě ruce při plném používání.

Samozřejmě HTC nemohlo vynechat dvojici kamer na zadní straně, díky kterým lze třeba fotografii po vyfocení přeostřit. Za zmínku stojí také HTC Advantage – v případě, že vám spadne telefon a praskne vám displej, tak HTC garantuje bezplatnou výměnu displeje do 6 měsíců od nákupu přístroje.

Prodejce musí také zmínit další funkce, které nejnovější top model obsahuje. Otázka je, jestli tento typ strategie pomůže. Galaxy S5 má taktéž co nabídnout a Samsung již nyní rozjíždí marketing, jenž spolkne velkou sumu financí.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Lukáš Vápeník

13. 4. 2014, 18:22

Třetí odstavec: zážitek Z přehrávaných videí…

Přemysl Vaculík

VIP 13. 4. 2014, 18:23

Hups, díky.

Turtle Power

VIP 13. 4. 2014, 12:42

obrázky hází 404

Přemysl Vaculík

VIP 13. 4. 2014, 12:52

Díky, opravil jsem.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim