reklama

Nokia uvedla bezdrátový reproduktor MD-12

Nokia uvedla bezdrátový reproduktor MD-12
2014-04-04T10:30:24+00:00
• 4. 4. 2014
Thumbnail

Po boku mobilních novinek v podobě Lumie 930, 630 a 635 z dílny finského výrobce si mezi chytrá příslušenství našel svoji cestu i jeden vcelku pohledný reproduktor nesoucí označení MD-12. Toto bezdrátové zařízení s velmi kompaktními rozměry barevně odpovídá výše zmíněným novinkám, které budou v nejbližší době k dostání ve čtyřech barevných variantách (žlutá, zelená, oranžová, bílá). Milovníci hudby se tedy mají rozhodně na co těšit.

Nokia MD-12

Společnost Nokia uvedený reproduktor o váze 180 gramů velikostně přirovnává k jablku, což pro případné zájemce může znít velmi nepřesně. S chytrým telefonem dokáže komunikovat prostřednictvím technologie NFC nebo Bluetooth, a ovládat jej dokonce lze i přes aplikaci Hub Device. Uživatelé modelů se základními funkcemi také nepřijdou nazmar, protože výrobce do prodejního balení ke všemu přibaluje audio konektor pro drátové připojení.

Vestavěný vibrační pohon zesiluje nízké frekvence, takže ať umístíte zařízení na jakýkoliv povrch, zvuk nebude nijak ovlivňován a nabídne překvapivé množství basů. Bezdrátový reproduktor MD-12 chystá vstoupit do oficiálního prodeje ještě v tomto čtvrtletí za cenu okolo 54 dolarů (tj. v přepočtu 1 076 Kč bez daně a dalších poplatků za pořízení).

Nokia MD-12 (3) Nokia MD-12 (4) Nokia MD-12 (2)

Zdroj: conversations.nokia.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit