reklama

Kl├ívesnice Fleksy 2.1 – p┼Öin├í┼í├ş ofici├íln├ş podporu ─Źe┼ítiny a sloven┼ítiny

Kl├ívesnice Fleksy 2.1 – p┼Öin├í┼í├ş ofici├íln├ş podporu ─Źe┼ítiny a sloven┼ítiny
2014-04-16T15:00:28+02:00
ÔÇó 16. 4. 2014

O alternativn├ş kl├ívesnici Fleksy jsme v├ís ji┼ż informovali v seznamovac├şm ─Źl├ínku. Z├íkladn├ş nev├Żhoda byla v dostupnosti podporovan├Żch jazyk┼», mezi kter├Żmi chyb─Ťla ─Źe┼ítina. Ne dlouho na to jsme se do─Źkali na┼í├ş mate┼Ö┼ítiny v beta kan├ílu. Mohli jsme jen odhadovat, kdy se dostane do stabiln├ş verze.

004-International Flags

P┼Öekvapiv─Ť po p─Ťti dnech jsme se do─Źkali aktualizace stabiln├şch verz├ş, je┼ż p┼Öin├í┼íej├ş podporu dal┼í├şch jazyk┼». Mezi nimi najdeme ┼ív├ęd┼ítinu, ma─Ćar┼ítinu, d├ín┼ítinu a p┼Öekvapiv─Ť i sloven┼ítinu a ─Źe┼ítinu. Rozhodn─Ť m┼»┼żeme vid─Ťt, ┼że v├Żvoj├í┼Öi nepodce┼łuj├ş jin├ę jazyky a pracuj├ş na neust├íl├ęm roz┼íi┼Öov├ín├ş. Celkov─Ť nyn├ş Fleksy podporuje 15 jazyk┼».┬áKrom─Ť toho jsme se do─Źkali roz┼í├ş┼Öen├ş o nov├í rozlo┼żen├ş kl├ívesnice, kde najdeme┬áDVORAK a Colemak spole─Źn─Ť s AZERTY, QWERTZ a QZERTY.

002-AZERTY 003-QWERTY-Fr 001-DVORAK

A─Źkoliv byla kl├ívesnice ze za─Ź├ítku ur─Źena zejm├ęna pro USA, tak nyn├ş dv─Ť t┼Öetiny u┼żivatel┼» poch├íz├ş mimo toto ├║zem├ş. Vyu┼ż├şvaj├ş ji u┼żivatel├ę z 205 zem├ş. Nap┼Ö├şklad v N─Ťmecku, Indii, Rusku a It├ílii se dostala do TOP 10 aplikac├ş.

“Dv─Ť t┼Öetiny sta┼żen├ş Fleksy se ud├ílo mimo ├║zem├ş USA, co┼ż dokazuje silnou popt├ívku po u┼żivatelsky p┼Ö├şv─Ťtiv─Ťj┼í├şm psan├ş na mezin├írodn├şch trz├şch,” ┼Öekl Ioannis Verdelis, zakladatel a COO Fleksy. “Od spu┼ít─Ťn├ş jsme p┼Öid├ívali podporu tempem jeden jazyk t├Żdn─Ť a v n├ísleduj├şc├şch m─Ťs├şc├şch se chyst├íme toto roz┼íi┼Öov├ín├ş urychlit.”

Fleksy ve verzi 2.1 s v├Ż┼íe jmenovan├Żmi novinkami bude dostupn├í b─Ťhem dne┼íka v obchodech s aplikacemi.

logo-app Fleksy Klávesnice - Zdarma Fleksy Zdarma ANDROID logo-app Fleksy Klávesnice + Emoji Fleksy Zdarma ANDROID

logo-app Fleksy- GIF, Web & Yelp Search Fleksy, Inc. Zdarma iOS
reklama
reklama

P┼Öemysl Vacul├şk

Androi─Ć├ík, ┼í├ęfredaktor, tv┼»rce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Tak├ę milovn├şk adrenalinov├Żch sport┼», na kter├ę nem├í ─Źas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim