reklama

Google zvažuje spuštění vlastních mobilních služeb

Google zvažuje spuštění vlastních mobilních služeb
2014-04-04T07:35:17+02:00
• 4. 4. 2014

Google je společností, která se snaží, aby byly internetové služby dostupné kdekoliv na světě. Proto také v minulosti zavedl projekt Google Fiber, který se věnuje internetové připojení. Využívá tak kombinace mnoha moderních technologií, které tomu pomáhají. A podle posledních zpráv by nemusela společnost zůstat pouze u tohoto projektu.

Google-Fiber-

Podle nejmenovaných zdrojů se Google pokusí rozšířit i přístup k mobilním sítím. Podle zatím dostupných informací by se tak mělo stát v oblastech, kde je nabídka právě Google Fiber. V loňském roce prý Google jednal s americkým operátorem Sprint o spuštění virtuálních mobilních služeb. Google nyní své plány posunul dále a má mít velký zájem, aby došlo ke konečné dohodě s Verizon Wireless, nebo T-Mobile.

 t-mobile verizon

Díky svému širokému pokrytí na území Spojených států amerických je spolupráce s Verizonem jistě velice lákává. V mnoha ohledech se však jeví jako mnohem příznivější volba T-Mobile. Ten si zakládá na více progresivním přístupu k bezdrátovým telefonním službám. Jak to nakonec dopadne, je těžké odhadnout, protože je vše zatím ve stádiu příprav a dohod.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim