reklama

Google I/O – registrace se otevĹ™ou 15. dubna aktualizováno

Google I/O – registrace se otevĹ™ou 15. dubna [aktualizováno]
2014-04-08T09:40:31+02:00
• 8. 4. 2014

Aktualizováno 8. 4.

Google měl dnes spustit registrace na vývojářskou konferenci Google I/O 2014. Místo toho jsme se dočkali posunutí termínu na 15. dubna. Registrace budou ukončeny 18. dubna a následně proběhne losování o vstupenky.

Původní článek 26. 3.

Google již zveřejnil datum, kdy se bude konat vývojářská konference Google I/O 2014. Zřejmě nemusíme očekávat, že se zde dočkáme nového zařízení nebo rovnou další verze systému Android. Tyto novinky si pravděpodobně nechá na červencovou akci, jak tomu bylo minulý rok.

Screenshot_79

Již v tuto chvíli byly spuštěny stránky, kde bude možné spíše požádat o vstupenku. Letos jsme se dočkali přepracovaného systému, kdy nebude záležet na tom, jestli jste jako první klikli na tlačítko koupit. Ačkoliv se zaregistrujete, tak o tom, kdo se dostane na konferenci, rozhodne náhoda.

Pokud se tedy dostanete přes tento systém, budete si muset připravit 900 dolarů. I tentokrát existuje zlevněná vstupenka za 300 dolarů pro studenty. Registrace samotné budou otevřeny od 8. dubna do 10. dubna.

V případě, že nemáte zájem, možná byste i tak měli navštívit stránky pro registraci. Nachází se zde interaktivní web, který vás trochu provede technologiemi. Možná se jedná o nápovědu, co čekat na konferenci Google I/O.

Screenshot_78

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim