reklama

Xolo Win: první tablet z Indie s Windows 8.1 brzy v prodeji

Xolo Win: první tablet z Indie s Windows 8.1 brzy v prodeji
2014-03-10T11:00:26+02:00
• 10. 3. 2014

Koncem minulého roku společnost Xolo připustila, že v příštím roce přidá do své nabídky první chytré zařízení běžící na systému od Microsoftu. Neuběhlo moc času a už na lednovém veletrhu CES v Las Vegas skutečně indický výrobce ukázal tablet s Windows. Jak velký úspěch tento model dokáže sklidit v rozvojových zemích, ukážou teprve následující měsíce, kdy odstartuje jeho oficiální prodej.

Xolo Win

Xolo Win v čele nabídne 10,1palcový displej zaujímající rozlišení 1366 x 768 pixelů společně s přední 1MPx kamerkou pro videokonference, přičemž obrazovka dokáže najednou zareagovat až na 10 dotyků. Hardwarovou stránku vyplňuje dvoujádrový procesor AMD Temash A4-1200 taktovaný na 1 GHz, grafický čip AMD Radeon HD 8180G, 2GB operační paměť RAM nebo 32GB interní paměť na uživatelská data.

Zadní část zaujímá 2megapixelový fotoaparát a baterie o velikosti 3 550 mAh, která zajišťuje 6hodinovou výdrž. Softwarovou stránku zajišťuje Windows ve verzi 8.1 doplněný o balíček Microsoft Office Home & Student. Výbavu uzavírají dva zadní reproduktory, USB 2.0, WiFi či Bluetooth 4.0. Nakonec prodejní cena by měla vystoupat na hranici 22 000 rupií (tj. v přepočtu 7 100 Kč bez daně a dalších poplatků za pořízení).

Xolo Win - přední část Xolo Win - zadní část

Zdroje: phonearena.com, windows.microsoft.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat