reklama

Whistle: sledujte aktivitu svého psa

Whistle: sledujte aktivitu svého psa
2014-03-03T11:11:23+02:00
• 3. 3. 2014
1

Trend zaznamenávání sportovních aktivit přes aplikaci v chytrém zařízení tentokrát přechází na vaše psy. Zní to možná divně, ale pokud často chodíte sportovat po boku psa, aplikace s názvem Whistle bude zajisté skvělou možností, jak monitorovat a různě vyhodnocovat i jeho aktivity. Každopádně pro úplnou funkčnost se neobejdete bez potřebného příslušenství, které upevníte na krk psa.

Whistle

Doplněk za 129 dolarů (tj. v přepočtu 2 550 Kč) umístěný na krku sleduje veškeré aktivity psa. Následně získaná data můžete synchronizovat přes WiFi nebo Bluetooth do aplikace, která je dostupná v obchodech jak pro Android, tak i iOS. V aplikaci lze určit výkonnostní cíle, jaké by měl pes plnit, a během dne dostáváte upozornění o tom, jak si v jeho plnění vede. Činnosti jsou rozděleny do různých kategorií – například chůze, hraní, odpočinek, přičemž v nejbližší době bude k dispozici také běhání s plaváním.

Whistle3Whistle2

logo-app Whistle Whistle Labs, Inc. Zdarma ANDROID logo-app Whistle Developer Zdarma iOS

Pro sdílení aktivit má uživatel na výběr ze sociálních sítí Facebook a Twitter. Příslušenství momentálně zakoupíte buď na oficiálních stránkách, nebo v internetovém obchodě PetSmart. Zařízení typu wearable evidentně má uplatnění nejen u samotných uživatelů chytrých zařízení, takže nezbývá než doufat v úspěch tohoto nadějného projektu.

Zdroj: whistle.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

dobrý nápad! Jen škoda, že zaříní nemá gps, … kolikrát jsem si říkal, kolik toho ten náš pes za celý den na zahradě naběhá …

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim