reklama

#TipNaHru Colin McRae Rally

#TipNaHru Colin McRae Rally
2014-03-20T10:30:35+02:00
• 20. 3. 2014

Pokud rádi hrajete závodní hry a marně jste čekali na nějaké pořádné rallye, měli byste zbystřit. Již nějakou dobu je hra Colin McRae Rally dostupná pro iOS a zhruba před měsícem se objevila i pro Android. Tato zpráva je skvělá, jelikož je Colin McRae Rally výbornou hrou s ještě lepší grafikou a fyzikou automobilů.

unnamed_result

Colin McRae Rally je jméno, o kterém slyšel snad každý hráč, jedná se o sérii závodů inspirovanou přírodními závody rallye. Od hry rozhodně nečekejte přehnané honičky, bourání do protihráčů nebo brzdění o svodidla, Colin McRae Rally je přesnou kopií reálných závodů, přičemž ty se jezdí samostatně v intervalech, tzn. všechny závody jedete sami a celou trať se snažíte projet v co nejkratším čase.

Ačkoliv se může zdát tento způsob jako nudný, není tomu tak. Vývojáři velmi dobře zapracovali na fyzice, kterou řadím dle svých zkušeností mezi jednu z nejlepších, jaké jsme mohli pro mobilní platformu vidět. Během závodů na reálných tratích se setkáte s mnoha kopci a následně s výskoky auta, které vypadají velmi dobře.

unnamed (4)_result unnamed (2)_result

Colin McRae Rally nabízí množství aut, která jsou licencována, tudíž se můžete setkat s legendárními vozy, jako jsou např. Subaru Impreza, Mitshubishi EVO VI anebo třeba Ford Focus. Dle slov autorů je ve hře přes 120 km unikátních tratí. Ovládání vozů je na velmi dobré úrovni a nemůže se stát, že by uživatel nechtěně stiskl jiné ovládací tlačítko na obrazovce.

Hra samotná umožňuje ovládání pomoci gyroskopu, tj. pohybem zařízení doleva a doprava, nebo dotykovým ovládáním s přímým zobrazení ovládacích prvků na obrazovce.

 unnamed (5)_result unnamed (7)_result

Všechny hráče rozhodně potěší, že je tato hra momentálně ve slevě ze 120 Kč na 60 Kč, proto se rozhodujte rychle, zdali hru zakoupit.

logo-app Colin McRae Rally Thumbstar Games Ltd 1,94 US$ ANDROID logo-app Colin McRae Rally Developer Zdarma iOS

 

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim