reklama

Samsung Galaxy S5: dětský mód nabídne nejen vlastní obchod

Samsung Galaxy S5: dětský mód nabídne nejen vlastní obchod
2014-03-16T13:00:54+00:00
• 16. 3. 2014

S blížícím se zahájením prodeje nové vlajkové lodi přináší společnost Samsung pár informací ohledně dětského módu v modelu Galaxy S5. Jestliže patříte mezi uživatele, kteří ve volném čase půjčují chytré zařízení svému potomkovi, tuto novinku s širokou škálou možností v nastavení rozhodně oceníte. Zamezíte nejen nadměrnému používání ze strany dítěte, ale také především předejdete neoprávněným nákupům aplikací či her.

Kids Store

Majitel bude moci telefon zabezpečit PIN kódem, po jehož zadání upraví nastavení módu dle libosti. Půjde určit, jaké aplikace může dítě používat nebo kdo se dítěti dovolá. Navíc díky časovači děti určíte dobu, kterou může strávit nad samotným hraním. Po vypršení nastaveného limitu se objeví výzva k zadání PIN kódu. Jihokorejský výrobce klasický Google Play nahradil speciálním Kids Store, kde děti najdou přizpůsobený obsah.

Aplikace jsou v něm roztříděny do různých kategorií, přičemž lze stáhnout, jak bezplatné, tak placené aplikace. Každopádně ani jeden nákup nepůjde uskutečnit, aniž byste nezadali PIN kód – to platí i v případě in-app nákupů. Nakonec v obsahu narazíte na aplikace určené pro nauku nebo zábavu v podobě různých her. Ostatně několik snímků mluví za vše.

Kids Store2 Kids Store3

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit