reklama

Panoramatické video v rozlišení 6K pro Android a iOS

Panoramatické video v rozlišení 6K pro Android a iOS
2014-03-13T09:52:46+02:00
• 11. 3. 2014

Letošní MWC v Barceloně přineslo spousty překvapení, novinek a nemálo nejrůznějších vychytávek pro usnadnění ovládání chytrých zařízení. Jednou z nich je dosud nepředstavená novinka v podobě 360 stupňového videa. Říkáte si, že je to nemožné? Není tomu tak a funkčnost se prokázala jako skvělá.

Společnost s názvem  Finwe, která za tímto počinem stojí, předvedla 360stupňové video na MWC v Barceloně, kde sklidila spousty ohlasů, ty však byly vesměs pozitivní. Vše funguje na principu spojení 12 kusů GoPro kamerek, které jsou spuštěny najednou a snímají vše okolo. V Barceloně bylo představeno panoramatické video v rozlišení 6K, které běželo na přístroji Nexus 5. Pomocí gyroskopu v telefonu můžete ovládat pohled obrazu. Překvapivou možností u takto „mladé“ novinky je zoomování, tedy přibližování a oddalování, které funguje perfektně.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

Pokud si chcete na vlastní kůži vyzkoušet, jak tato technologie funguje, můžete to učinit zcela zdarma pomocí mobilní aplikace 360 Video Ball, ve které najdete 360 stupňová videa s možností všech funkcí, např. přibližovat, otáčet se v běžícím videu apod.

logo-app 360 Video Ball Finwe Ltd. Zdarma ANDROID

logo-app 360 VideoBall Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat