reklama

Originální pozvánka na představení Oppo Find 7

Originální pozvánka na představení Oppo Find 7
2014-03-12T07:33:58+02:00
• 12. 3. 2014

Výrobci mobilních telefonů občas rozesílají vskutku netradiční pozvánky, aby ještě více zaujali a naladili novináře na představení smartphonu nebo tabletu. Do redakce nám většinou přicházejí poměrně běžné obálky, kde se dozvíme vše důležité, ale občas se najde výjimka. Například Huawei nám zaslal skleněnou repliku modelu Ascend P6.

2013-08-16 10.17.51

Výrobce Oppo jde ještě dál a stanovuje vyšší laťku za originální pozvání na představení očekávaného smartphonu. Bohužel pozvánky zatím nezasílá hromadně (zřejmě jen v Asii), ale i tak se můžeme podívat, co si nachystal pro novináře.

Na videu níže můžete vidět, že se jedná o malou pyramidu, která slouží jako netradiční plátno pro zobrazení videa. Mobilní telefon se speciální aplikací je položen nad pyramidu a obraz displeje se v ní odráží. Vše je doprovázeno hudbou.

Rozhodně by se ostatní výrobci mohli inspirovat a zasílat podobné „geek“ pozvánky častěji.

Konkrétně Oppo zve na představení modelu Find 7, o kterém se postupně dozvídáme čím dál více informací. Samozřejmě se objevují i spekulace, které se zmiňují o možnosti volby mezi tlačítky pod displejem nebo na něm. Vše podstatné se dozvíme již 19. března.

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim