reklama

Nokia X – jeden milión předobjednávek v Číně

Nokia X – jeden milión předobjednávek v Číně
2014-03-15T15:34:13+02:00
• 15. 3. 2014
1

Na letošním veletrhu MWC v Barceloně nás překvapil finský výrobce mobilů, který byl koupen Microsoftem. Dočkali jsme se rovnou tří smartphonů s Androidem od Googlu. To ale neznamená, že obsahují služby tohoto giganta. Na druhou stranu je můžete poměrně jednoduše doinstalovat.

Samotná cenová politika výrobce byla ihned zveřejněna a nasvědčovala tomu, že se novinky stanou velmi úspěšnými. Zatím si musíme počkat na kompletní dostupnost všech modelů po celém světě. Někde již byly spuštěny předobjednávky, přičemž pozitivní informace pocházejí z Číny.

gsmarena_001

V této zemi Nokia zaznamenala 1 000 000 předobjednávek za pouhé 4 dny. Jedná se o celkem dobré zprávy pro tohoto výrobce, což vlastně sám oslavil na čínské sociální síti Weibo. Oficiální start prodeje bude zahájen již 25. března a dá se předpokládat, že se v tomto případě bude jednat o úspěšný start.

První náznaky nasvědčují tomu, že Nokia nešlápla vedle s těmito modely. Možná se při dostatečné úspěšnosti dočkáme rozšíření nabídky.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Ondřej Gardavský

17. 3. 2014, 6:37

Až na to, že se nejedná ozávazné předobjednávky na jaké jsme zvyklý u nás. Taky jsem jim jednou „předobjednávkou“ přispěl, ale to vůbec neznamená, že se toho prodeje budu 24. března účastnit. Jenom jsem si říkal, co kdybych byl jeden z padesáti šťastlivců, na kterého padne los a dostane ten mobil zadarmo, aspoň bych měl něco nového na hraní… a takhle nejspíš uvažovala spousta lidí. Stejně ten milion naskladněný nemají a bude to klasická čínská klikací soutěž, kdy se spousta Číňanů v jeden čas popere o omezený počet kusů, což se dá pak pěkně využít pro marketing, jako předvádí Nokia v tomto případě…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim