reklama

HTC Desire 816: 450 000 předobjednávek za 3 dny v Číně

HTC Desire 816: 450 000 předobjednávek za 3 dny v Číně
2014-03-14T09:00:42+02:00
• 14. 3. 2014

Nevídaného úspěchu dosáhla společnost HTC u modelu Desire 816, který spatřil světlo světa teprve na letošním ročníku veletrhu MWC v Barceloně. Stánek tchajwanského výrobce tohoto tentokrát moc neukázal, takže veškerou pozornost na sebe upoutala pouze dvojice modelů Desire 810 a Desire 816, jakožto o něco lépe vybavenější. Jejich nedávno zahájený předprodej v Číně vyvolal nadmíru vysoký zájem, což dokonce bylo znát i na poli s akciemi.

HTC-Desire-816

Phablet z vyšší střední třídy si za první tři dny předprodeje objednalo 450 000 zájemců a ke všemu hranici půl milionu pravděpodobně v nejbližší době rovněž překoná. Tento vysoký ohlas měl zároveň vliv na cenu akcií společnosti, která za pouhý den vzrostla o necelé 4 %. Zprávy kolem akcií HTC nebyly v posledních několika čtvrtletích příliš příznivé, takže potřebný recept na vzestup byl zřejmě nalezen.

Na části úspěchu se také bez pochyb podílela výbava, kde najdete 5,5palcový displej s HD rozlišením, čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 s taktem 1,6 GHz, 1,5GB paměť RAM, 13MPx fotoaparát s LED bleskem nebo 8GB interní paměť rozšiřitelná o paměťovou microSD kartu. Zda k prodejním číslům přispějí trhy v Evropě a Americe, budeme znát až v dubnu, kdy startuje oficiální celosvětový prodej.

Zdroj: intomobile.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat