reklama

Goophone M8 – klon nepředstaveného „The All New HTC One“

Goophone M8 – klon nepředstaveného „The All New HTC One“
2014-03-06T12:36:14+02:00
• 6. 3. 2014

HTC pomalu láká na představení nového top modelu na tento rok, který nese kódové označení HTC M8. V samotných upoutávkách můžeme vidět pojmenování „The All New HTC One“. Již nyní je k dispozici video zachycující kompletně tuto novinku, ale i tak si budeme muset počkat na samotné představení, abychom se dozvěděli konkrétní specifikace a nové funkce.

goophone-m8-back goophone-m8

Na konci února jsme se dočkali klonu modelu Galaxy S5, který nese označení Goophone S5. Stejná společnost nyní přichází s kopií smartphonu „The All New HTC One“. Tentokrát raději odvodila pojmenování podle kódové značení – Goophone M8.

V základu nabídne 5palcový Full HD displej. Výkon zajistí osmijádrový procesor MTK MT6592 od Mediateku s taktovací frekvencí 1,7 GHz, který má k dispozici 1 GB RAM. Je použit grafický čip Mali450-MP4. Interní úložiště má velikost 16 GB, jenž lze rozšířit o microSD kartu.

Na zádech najdeme jeden foťák s rozlišením 12,6 MPx s LED bleskem. Kapacita baterie se zastavila na hodnotě 2800 mAh a v oblasti konektivity najdeme podporu GSM, WCDMA (HSUPA, HSDPA) sítí. I v tomto případě se jedná o dual SIM. Systém Android je ve verzi 4.2 Jelly Bean. Cena se zastavila na hodnotě 229,9 dolarů.

Zdroj: goophone.cc

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim