reklama

Klávesnice Fleksy bude dostupná i na hodinkách Gear 2

Klávesnice Fleksy bude dostupná i na hodinkách Gear 2
2014-03-03T08:35:44+02:00
• 3. 3. 2014

Uběhlo teprve pár dní od oficiálního představení nových hodinek Gear 2 a Gear 2 Neo od Samsungu a již tu máme první klávesnici. Nová generace hodinek Gear 2 disponuje operačním systémem Tizen, to však není pro vývojáře zřejmě žádná překážka a klávesnice s názvem Fleksy známá z Androidu a iOS dorazí i na tato malá zařízení.

11

Díky této klávesnici budete schopni odpovídat na SMS přímo na hodinkách. Otázkou je, jak se na takto malém displeji bude psát. Pro zopakování – Gear 2 disponují displejem s úhlopříčkou 1,63 palce s rozlišením 320 x 320. Vývojáři klávesnice však slibují chytrou predikci slov s dalšími chytrými jazykovými algoritmy. Na integraci Fleksy, kterou si nechali vývojáři i patentovat, pak spolupracují přímo se Samsungem.

Klávesnice Fleksy bude dostupná na hodinky Gear již při zahájení jejich prodeje. K tomu má dojít na konci tohoto měsíce.

Zdroj: sammobile.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat