reklama

Foto aplikace z Xperie Z2 portovány na další modely

Foto aplikace z Xperie Z2 portovány na další modely
2014-03-05T11:50:41+02:00
• 5. 3. 2014

Nová Xperia Z2 se ještě neobjevila na pultech obchodů a už se podařilo exportovat aplikace na focení, které jsou oproti jiným napěchovány efekty a grafickými úpravami. Součástí je nástroj Background Defocus, jenž rozmazává pozadí a docílíte tak zvýraznění objektu v popředí nebo můžete dynamicky měnit hloubku obrazu.

Další součástí je Creative Effects, který nabízí škálu efektů a úpravy barev, odlesků atd. Zajímavou funkcí rozšířené reality je AR Effect, který dosadí do scény předem nadefinované, ale upravitelné schéma animací.

camera-apps-background-defocus camera-apps-creative-effectscamera-apps

Užívat si těchto vylepšení můžete na starších Xperiích Z1, Z, Z Ultra, ZR, V, SP, TX, M, L a dalších, které běží na verzi systému Jelly Bean a vyšší. Pro instalaci je nutné mít root. Instalační balíčky potom přesuňte do složky v kořenovém adresáři System/ pro Creative Effect a System/app  u ostatních.

Ke stažení:

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim