reklama

5 aplikací ze storu – androidí mix

5 aplikací ze storu – androidí mix
2014-03-06T12:00:13+02:00
• 5. 3. 2014
2

android do clanku

Po čtyřech týdnech tu opět je androidí mix a tentokrát si představíme 2 aplikace upozorňující na zmeškané události nebo jednoduchou appku na přehrávání hudby.

Dynamic Notifications

 Screenshot_2014-03-03-20-48-33 Dynamic Notification

Tato aplikace vám zobrazí zmeškané události (SMS, email, hovor atd.) na vypnutém displeji. Na přiloženém screenshotu můžete vidět, že mi nejdříve přišla zpráva z Facebooku, dále byl vydán nový článek na Dotekománii a nakonec upozornění na napadení portálu v Ingressu. Pokud se té ikonky dotknete, tak se vám zobrazí například část textu z článku nebo Facebook zprávy. Určitě se vyplatí plná verze, která skrývá zajímavé “featury”.

logo-app DynamicNotifications Great Bytes Software Zdarma ANDROID
logo-app DynamicNotifications Unlocker Great Bytes Software 1,83 US$ ANDROID

Flash Blink

 

Druhá aplikace upozorňující na zmeškané události, která je především určena těm, kteří nemají na svých mobilech notifikační diodu. Tuto appku lze také využít jako svítilnu, takže v podstatě máte 2 aplikace v jedné.

logo-app Flash Blink Faiyyaz Shaikh Zdarma ANDROID

Popup Widget

Widgety jsou obvykle velké a máte je na několika stránkách a možná jste se jich chtěli někdy zbavit. Tak to nedělejte, protože Popup Widget vám dovolí pod 1×1 ikonku schovat plnohodnotný widget, který na vás vyskočí, když klepnete na ikonku. Na přiloženém videu se podívejte, jak je to jednoduché.

logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID
logo-app Popup Widget 2 ChYK 1,52 US$ ANDROID

Portal (Floating Apps) BETA

Něco pro příznivce “floating apps”. Pod jediným plovoucím tlačítkem se ukrývají zástupci 4 aplikací. Facebook, Twitter, SMSky a webový prohlížeč. Plovoucí okno je upravitelné, můžete měnit jeho velikost a také průhlednost. Portal vám také dovolí zobrazit notifikace z jakékoliv aplikace.

logo-app Portal (Floating Apps) [BETA] Init 2 Winit Apps Zdarma ANDROID

Tunester Music Player

Ti, kteří nepotřebují u hudebního přehrávače “stovky” různých nastavení a spokojí se pouze s minimalistických vzhledem a pár tlačítky, tento pravý přehrávač rozhodně ocení.

logo-app Tunester Music Player TUNESTER Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Petr Starý

Majitel dvou Android zařízení (SGS2, Asus Transformer Pad TF300T). Mám rád bushwalking, geocaching a také jsem začal skenovat QR kódy (munzee).

Komentáře

kustomizovatelné??? vážně? :D

Přemysl Vaculík

VIP 6. 3. 2014, 12:00

Za našeho australského redaktora se omlouvám, upravil jsem.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim