reklama

HTC představuje ve spolupráci s Inkoust.me limitovanou edici HTC One

HTC představuje ve spolupráci s Inkoust.me limitovanou edici HTC One
2014-03-05T10:30:28+02:00
• 5. 3. 2014

V posledních týdnech jsme vás informovali o tom, že HTC představilo barevné kryty pro HTC One. A pro tento smartphone to ještě není poslední novinka. O velký úspěch se postaralo české zastoupení společnosti ve spolupráci s tetovacím studiem Inkoust.me.

htc_motivstelefony2

Obě společnosti se zasadily o vytvoření limitované edice této vlajkové lodi. Tato edice se vyznačuje speciálním grafickým motivem na zadní straně telefonu. Grafický motiv má zachytit technologické a designové inovace, kterými HTC One posunul hranice v mobilních telefonech. Telefon by měl být 10.března vystaven v oficiální prodejně v Praze Na Příkopech. Později by měl být také uvolněn do prodeje.

htc-one_tatoo_08 htc-one_tatoo_09

HTC One touto speciální edicí reaguje na vítězství v kategorii Best Smartphone, kterou obdrželo na již skončeném veletrhu MWC. A to není jediné ocenění, které obdrželo. HTC se dále může pyšnit oceněním iF Gold Product Award 2014 z designové výstavy iF Design. Studio Inkoust.me se též může pochlubit mnoha vítězstvími v oblasti tetování. Majitel studia, Lukáš Poláček, označil HTC One příkladem fantastického designu a dále dodal, že pro studio bylo ctí se podílet na této unikátní sérii.

 htc_motivstelefony2

Limitovaná edice bude dostupná v 5 barevných variantách. Cena jednoho takového telefonu bude  15 999 Kč.

 

Zdroj: htcfans.cz

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat