reklama

BlackBerry unikl prototyp neobvyklého QWERTY modelu

BlackBerry unikl prototyp neobvyklého QWERTY modelu
2014-03-02T09:30:57+02:00
• 2. 3. 2014

Uniklý snímek prototypu naznačuje, že společnost BlackBerry to s návratem na mobilní výsluní myslí zcela vážně. I když předchozí roky přinesly pouze několik telefonů, které navíc trh příliš nezaujal, letos jich můžeme očekávat o poznání více. Na veletrhu MWC v Barceloně byly oznámeny modely BlackBerry Q20 a BlackBerry Z3, ještě předtím proběhlo pár slov ohledně modelu Ontario. nebo dokonce prvního 64bitového zařízení. Nyní snímek odhaluje část konstrukce zřejmě další připravované novinky.

BlackBerry prototyp

Generální ředitel John Chen chce vrátit kanadského výrobce na úplný začátek, kdy zažíval největší prosperitu, a pro celé portfolio byla význačná hardwarová QWERTY klávesnice. To tomu snímku by odpovídalo, takže lze s největší pravděpodobností očekávat, že za jeho výrobou nebude stát získaný partner Foxconn.

Žádné bližší informace nejsou k dnešnímu dni známy, ale jak snímek napovídá,  zařízení dostane fyzickou QWERTY klávesnici bez kontextových tlačítek, která můžou být nahrazena softwarovými přímo v operačním systému. Na rovině spekulací se hovoří o modelu BlackBerry Q30 skrývající se pod kódovým označením Windermere, kde uvnitř najdeme výbavu typickou pro high-endová zařízení.

BlackBerry prototyp2

Zdroj: crackberry.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat