reklama

Aplikace z Nokií X ke stažení apk

Aplikace z Nokií X ke stažení [apk]
2014-03-05T07:45:57+02:00
• 5. 3. 2014

Po představení novinek Nokia X, X+ a XL se objevilo hned několik otázek, na které se vzápětí našly odpovědi. Již víme, že můžeme změnit výchozí launcher, udělat root a nainstalovat aplikace od Googlu společně s Obchodem Play.

Komunita z XDA nikdy nespí a nyní přináší aplikace z Nokií pro majitele běžných zařízení s Androidem. Nyní si můžete vyzkoušet na svém smartphonu nebo tabletu čtyři z nich.

V prvním případě jde o samotný launcher ve stylu Windows Phone. Zde budete potřebovat recovery nebo root. Návod na instalaci a samotný balíček najdete v samostatném vláknu ve fóru na XDA Developers.

LQ53su7

Další tři aplikace již nepotřebují root a lze je nainstalovat skrze běžný instalační soubor APK. Nokia File Explorer nepřináší nic navíc oproti běžnému z Androidu. Došlo v podstatě jen na úpravu barev.

xwW8XN7 KhQf2Db

Nokia Music zřejmě nezaujme svým vzhledem a ani funkcemi. Jedná se se o základní přehrávač nabízející základní možnosti.

gbs0 c6nw

Poslední aplikací je Nokia Email, který taktéž nabízí jen základní možnosti a funkce. Design nijak nevybočuje a je laděn taktéž do hnědé barvy.

qev9 3qgocUI

V týdnu se také objevila aplikace Nokia Obchod, ale zatím se nám ji nepodařilo rozběhat. Nezobrazuje obsah a ani nefunguje vyhledávání. Ze světa víme, že zde nenajdeme mnoho aplikací, ale pokud si ji chcete vyzkoušet, navštivte toto vlákno na XDA Developers.

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim