reklama

Tim Cook potvrdil práci na zcela novém druhu zařízení

Tim Cook potvrdil práci na zcela novém druhu zařízení
2014-02-10T10:45:54+02:00
• 10. 2. 2014

Generální ředitel společnosti Apple, Tim Cook, na posledním setkání s analytiky a fanoušky nakousl jedno velmi horké téma. Přímo prozradil, že kalifornský výrobce letos zamíří do nového segmentu trhu se zcela novým zařízením. To nahrává tom, že na nejbližší konferenci bychom se mohli dočkat oficiálního představení prvních chytrých hodinek od Applu, o kterých se již dlouhou dobu povídá v kuloárech.

timcook-630x354

Apple od roku 2010, kdy představil první iPad, neukázal žádný nový druh zařízení, což rok 2014 pravděpodobně změní. Zřejmě se dočkáme mnohokrát zmiňovaných hodinek iWatch. K tomu lze očekávat dvě verze nových iPhonů, které se budou výrazně lišit úhlopříčkou displeje. Nicméně už z dřívějších zpráv víme, že nepůjde o nějakou levnější variantu, v podobě 2. generace iPhonu 5c.

„K dispozici budou nové kategorie. Nejsme připraveni se o tom bavit, ale pracujeme na nějaké opravdu velké věci,“ řekl Tim Cook, CEO Apple.

Společnost nedávno hledala zaměstnance zaměřeného na spánek z oboru fyziologie, který by se měl podílet na aplikaci Healthbook. Ta má být součástí nové verze iOS 8 a sledovat zdravotní stav majitele telefonu. Každopádně vhodným příslušenstvím ke zmiňované aplikaci můžou být právě očekávané chytré hodinky iWatch.

Zdroj: online.wsj.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim