reklama

Sony Xperia G se ukazuje na další fotografii aktualizováno

Sony Xperia G se ukazuje na další fotografii [aktualizováno]
2014-02-15T12:50:00+02:00
• 15. 2. 2014
2

Aktualizováno 15. 2.

V nočních hodinách se objevila další fotografie připravovaného modelu Xperia G, která odhaluje další prvky designu. Od ostatních současných modelů se bude lišit umístěním fotoaparátu na zadní straně, který byl posunut do středové části. Měl by mít osmimegapixelový senzor.

BgdCj8CCEAAdK9G

Dále se dozvídáme od zdroje, že bude vybaven 8GB interním úložištěm a velikost RAM má být 1 GB. Bohužel nemáme informace o procesoru, ale můžeme odhadovat, že se jedná o Snapdragon 400. Dále se můžeme těšit na displej o úhlopříčce 4,8 palce – zřejmě HD rozlišení.

Xperia G nedisponuje certifikací IP, tudíž nebude odolná proti prachu a vodě. V oblasti konektivity bychom měli najít LTE.

Původní článek 14. 2.

Letos společnost Sony představila několik modelů a to v rámci veletrhu CES v Las Vegas. Do kategorie phabletů přibyla Xperia T2 Ultra a do střední třídy zamířila novinka Xperia E1. Samozřejmě nemůžeme zapomenout na asi nejvýkonnější smartphone s úhlopříčkou displeje 4,3 palce – Xperia Z1 Compact.

Veletrh MWC v Barceloně zřejmě přinese další model, který by měl zapadnout do střední třídy a ponese označení Xperia G. Svým designem bude věrný přecházejícím modelům.

BgYxB9-CUAAM30I

Bohužel máme k dispozici jen jednu fotografii, na které je zachycen s Xperií Z1 (horní mobil). Zdroje se nezmiňují o parametrech nebo dalších vlastnostech. Na další informace si budeme muset počkat do zahájení veletrhu MWC.

Zdroje: twitter.com, gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jaroslav Dušek

15. 2. 2014, 15:43

Ale jen tak pro upřesnění na fotkách není Z1 Compact ale „velká“ Z1 a pozná se to podle umístění krytek a nebo podle umístění led blesku fotoaparátu.

Přemysl Vaculík

VIP 15. 2. 2014, 15:46

Díky za doplnění, upraveno.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat