reklama

Dotekománie doporučuje #29 – SkipLock

Dotekománie doporučuje #29 – SkipLock
2014-02-15T12:27:06+01:00
• 15. 2. 2014

V dnešním díle Dotekománie doporučuje potěšíme především uživatele, kteří nemají rádi neustálé odemykání zařízení. Není se čemu divit, zadávat bezpečnostní kód zamykací obrazovky dokola celý den je obtěžující. Proto mnoho uživatelů kód nepoužívá, čímž se zvyšuje riziko zneužití dat v zařízení při ztrátě nebo odcizení. Dnešní aplikace vyřeší tento problém inteligentním vypínáním kódu.

unnamed_result

SkipLock je název aplikace, která chytrým způsobem umožňuje vypnutí bezpečnostního kódu ve vašem zařízení pomocí pravidel, která si určíte. Jedná se o aplikaci, která byla nějakou dobu dostupná pro zařízení s iOS, přičemž nedávno se konečně dočkali i majitelé Androidu.

 unnamed (4)_result unnamed (3)_result

Při prvním použití SkipLock budete muset projít celou řadu nastavení, naštěstí se tak děje pouze poprvé. Po nastavení musí uživatel povolit aplikaci správce zařízení, jelikož je to nutné pro správné fungování. Dále se uživatel setká s jednoduchými nápovědami, které dělají aplikaci jednodušší pro nepříliš znalé uživatele.

SkipLock vypíná bezpečnostní kód především pomocí vašeho aktuálního připojení k WiFi. To znamená, že pokud se nacházíte doma, kde máte WiFi připojení s názvem XYZ a v aplikaci máte nastaveno vypínání kódu při připojení k XYZ, váš telefon bude po celou dobu připojení k této síťi bez bezpečnostního zamykacího kódu.

 unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Aplikace dále nabízí možnost při připojení k vámi určené WiFi síti zapnout například bluetooth nebo jej také automaticky vypnout při odpojení. To samé lze udělat i se synchronizací služeb v přístroji.

SkipLock je ke stažení zdarma a pro lepší funkčnost doporučuji zakoupit si verzi PRO pomocí nákupu in-app.

logo-app SkipLock Ben Hirashima Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim