reklama

Oficiálně

[Oficiálně] LG G2 mini nabídne také Tegru 4i
2014-02-19T13:56:01+01:00
• 19. 2. 2014

Společnost LG nechtěla zřejmě čekat na začátek veletrhu MWC a dnes představila novinku nesoucí název LG G2 mini. Svým designem vychází ze současného top modelu. Slovíčko „mini“ v názvu vás bude mírně klamat, jelikož tento smartphone je vybaven displejem o úhlopříčce 4,7 palce.

gsmarena_001 (1)

Bohužel jeho rozlišení je qHD, tedy 540 x 960 pixelů. Na zadní straně se nachází 8MPx senzor bez optické stabilizace obrazu. Už jen z těchto parametrů lze jednoduše vyvodit, že se nejedná o konkurenta pro smartphone Xperia Z1 Compact od Sony.

LG G2 mini dále ve výbavě nabídne vyměnitelnou baterii o kapacitě 2440 mAh. Interní úložiště s velikostí 8 GB  s podporou microSD karty. Největší zajímavostí bude množství nabízených modelů. Na trhu bude dostupná varianta i dvěma sloty na SIM karty, dále verze bez LTE. Navíc k tomuto připočtěte i rozdílné procesory.

V prvním případě se bude jednat o Snapdragon 400 a v druhém o Nvidii Tegra 4i. Oba procesory nabízejí 4 jádra s taktovací frekvencí 1,2 GHz a 1 GB RAM. Android je ve verzi 4.4 KitKat a nabídne i funkci Hosta (Guest). Na našem trhu se zřejmě objeví v dubnu za zatím nespecifikovanou cenu. Novinka bude dostupná v následujících barvách: černá, bílá, červená a zlatá.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim