reklama

Nepropásněte akce s AKCEHNED.CZ aplikace, android

Nepropásněte akce s AKCEHNED.CZ [aplikace, android]
2014-02-01T08:30:14+01:00
• 1. 2. 2014
1

Pokud si chcete něco naplánovat a nevíte o ničem vhodném, mohla by se vám hodit tato aplikace. Akcehned.cz je určena pro získání přehledu, co se kde chystá.

unnamed_result

Používáním aplikace byste měli získat hlavně přehled o všech akcích v okolí nebo městě, které si určíte. V nastavení najdeme filtr, který slouží pro efektivnější vyhledávání, ten funguje bezchybně a výrazně vylepšuje celkový dojem. Filtr nabízí několik kategorií, pokud si některé z nich vyberete, aplikace bude zobrazovat pouze tyto v záložce „můj filtr“.  Aby bylo vyhledávání rychlejší, lze zvolit záložku všechny nebo v okolí.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

unnamed (4)_result unnamed (5)_result

 

Aplikace akcehned.cz je určena pro chytrá zařízení s Androidem, ke stažení je zcela zdarma bez jakýchkoliv poplatků ukrytých uvnitř.

logo-app AKCEHNED.CZ MixedApps.cz Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Zajímavá aplikace.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim