reklama

HTC slibuje dvouletou podporu top modelů – omezeně

HTC slibuje dvouletou podporu top modelů – omezeně
2014-02-15T09:14:45+01:00
• 15. 2. 2014

Už jsme se několikrát dotazovali našich čtenářů a návštěvníků, co by mělo udělat HTC, aby zákazníci byli spokojeni. V hojné míře se objevoval názor, že by společnost měla zapracovat na softwarové podpoře. Právě toto bývá největším problémem všech výrobců, byť u některých můžeme pozorovat mírné zlepšení.

Screenshot_324

HTC nyní oznámilo, že bude dva rok od uvedení smartphonu podporovat a dodávat nejnovější verze systému Android. Jak asi tušíte, je v tomto tvrzení schovaný háček, bohužel není jediný.

Slib se vztahuje jen na vlajkové modely. Zde netušíme, jestli je tím myšlen vždy jeden a hlavní top model v daném roce, nebo jestli se myslí všechny špičkově vybavené modely. Další zádrhel může být i v tom, že tvrzení a slib se vztahuje na americký trh, jelikož pochází od amerického produktového týmu společnosti HTC.

Takovou strategii a slib měli uskutečnit po celém světě a neomezovat se jen na USA. Samozřejmě je nutné přihlédnout i na fakt, že HTC, nebo i jiný výrobce, je ovlivněn dalšími faktory, které mohou zapříčinit nemožnost aktualizace systému.

Snad se dočkáme změny a HTC pochopí, že dostatečná podpora díky aktualizacím může přinést více zákazníků, hlavně těch spokojenějších.

Zdroje: reddit.com, androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim