reklama

Google Nexus P3 – koncept se třemi hardwarovými moduly

Google Nexus P3 – koncept se třemi hardwarovými moduly
2014-02-21T15:00:53+02:00
• 21. 2. 2014
2

Jeden z uživatelů populární komunity deviantART se postaral o vskutku velice zajímavý koncept zřejmě posledního Nexus zařízení. Studentovi Giuseppe Avanzatovi s návrhem pomáhal Enrico Vicari a pojmenovali ho Nexus P3. Příští generace může vzhledem navázat na svého předchůdce, což bylo bráno v potaz u tohoto návrhu. Nicméně pár zajímavých vylepšení si nemohli odpustit.

Galaxy Nexus P3

Galaxy Nexus P3 na snímcích v přední části vyplňuje více než 70 % prostoru 5palcový displej. Zbytek již připomíná nynější Nexus 5. Vysouvací šuplík pro hardwarovou klávesnici lze uzpůsobit podle aktuálních potřeb uživatele, kteří mají k dispozici tři vyměnitelně moduly, kde jeden zastupuje QWERTY klávesnici, druhý gamepad známý z Xperie Play a nakonec i baterii o velikosti 4 700 mAh.

Ostatní specifikace zahrnují stereoreproduktory, 12megapixelový fotoaparát nebo přední 2MPx kamerka pro videohovory. Nakonec si tato myšlenka zaslouží slova chvály, i když ve skutečnosti nemůžeme příliš počítat s velkými experimenty ze strany Googlu.

Galaxy-Nexus-P3-koncept_01 Galaxy-Nexus-P3-koncept_02 Galaxy-Nexus-P3-koncept_03 Galaxy-Nexus-P3-koncept_04 Galaxy-Nexus-P3-koncept_05 Galaxy-Nexus-P3-koncept_06 Galaxy-Nexus-P3-koncept_08

Zdroj: harry-joe.deviantart.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

David Poch

21. 2. 2014, 17:36

Joooooo nástupce xperie play „shut up and take my money“ !! doufám že to vyjde :)

Joooooo nástupce xperie play „shut up and take my money“ !!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat