reklama

Samsung – prvnĂ­ video lákajĂ­cĂ­ na Galaxy S 5 aktualizováno

Samsung – prvnĂ­ video lákajĂ­cĂ­ na Galaxy S 5 [aktualizováno]
2014-02-21T11:30:36+02:00
• 21. 2. 2014

Aktualizováno 21. 2.

Samsung vypustil první video lákající na představení dalšího zařízení. Z něj můžeme odvodit, že se bude jedna o Galaxy S 5. Moc toho korejský výrobce neodhaluje, ale zřejmě novinka bude zaměřena na focení. Z některých snímků bychom mohli vyvodit, že nový top model bude odolnější a budeme moci fotit i pod vodou. Sami posuďte.

V rychlé sledu obrázků se našemu redaktorovi podařilo zachytit snímek, na kterém by mohl být zachycen Samsung Galaxy S 5.

s5

Původní článek 4. 2.

Jak již bývá zvykem, spekulace kolem nadcházejícího top modelu od Samsungu se začaly objevovat krátce po představení Galaxy S 4. Během ledna se na internetu proslýchalo, že bychom se mohli dočkat již na veletrhu MWC, ale záhy jiné zdroje vyvracely tento odhad. Nyní asi dostáváme první oficiálnější náznak.

Samsung zveřejnil pozvánku na Samsung Unpacked, což je název události, kde se vždy dočkáme nějakého významnějšího modelu. Tentokrát je doprovázena číslovkou pět, což by mohlo směřovat na Samsung Galaxy S 5. Samozřejmě nemáme stoprocentní jistotu, ale zatím nás nenapadá jiná možnost.

Unpacked_Invitation_SNS

Konkrétně se vše potřebné dozvíme v pondělí 24. února na veletrhu MWC. Událost začne ve 20:00 našeho času.

ZatĂ­m se odhaduje, Ĺľe novinka by mÄ›la bĂ˝t vybavena displejem s rozlišenĂ­m 2K. Ăšhlopříčka bude zĹ™ejmÄ› 5,2 palce, coĹľ vycházĂ­ z dřívÄ›jší informace, Ĺľe tento vĂ˝robce nastartoval produkci tÄ›chto zobrazovacĂ­ch panelĹŻ. Na zadnĂ­ stranÄ› by se mÄ›l nacházet senzor s 16 MPx – nepĹ™edpokládá se OIS (optická stabilizace obrazu). ZĹ™ejmÄ› bude k dispozici nÄ›kolik variant, kterĂ© se budou lišit pouĹľitĂ˝mi procesory.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim