reklama

BBM konečně podporuje také Gingerbread 2.3

BBM konečně podporuje také Gingerbread 2.3
2014-02-22T09:30:26+02:00
• 22. 2. 2014

Slibovaná podpora komunikačního nástroje BlackBerry Messenger pro verzi 2.3 Gingerbread operačního systému Android se stává po necelém měsíci skutečností. Tento týden konečně přišla zpráva od vývojářů této aplikace, kde kanadský výrobce informuje o významném rozšíření BBM mezi další uživatele. V případě Gingerbread již nejde zrovna o nic žhavého, ačkoliv někteří jeho uživatelé na něm setrvávají.

BBM Android 2.3

BlackBerry stále nalézá možnosti, jak posílit používání BBM. Android 2.3 byl představen na konci roku 2010 a dodnes podle společnosti Gartner zabírá 20% podíl mezi ostatními verzemi systému. To by odpovídalo necelým 175 milionům aktivních uživatelů, což rozhodně není žádné nízké číslo. K 80 milionům uživatelů BBM tak zřejmě již brzy opět pár milionů přibude.

Gingerbread je stále v oblibě především na rozvíjejících se trzích, kam BlackBerry bude muset také zacílit více svých reklam, aby se dostal ještě více do povědomí uživatelů. Každopádně není známo, zda aplikace nabídne totožnou podporu funkcí – například BBM Voice, jako mají k dispozici majitelé zařízení s novějšími verzemi systému.

Zdroj: blogs.blackberry.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat