Apple vydal iOS 7.1 betu 5

Apple vydal iOS 7.1 betu 5

Vývojáři v Cupertinu nelení a přicházejí s další, již pátou betaverzí jablečného systému ve verzi 7.1. Přitom to není tak dlouho, kdy vyšla betaverze čtvrtá, která ve své podstatě žádné novinky nepřinesla. V podobném duchu se nese i beta 5.

keyboardchanges (1)

Nová beta přináší vylepšený přirozenější hlas pro Siri v těchto jazycích: angličtina (Austrálie), angličtina (Velká Británie), japonština a čínština (mandarínská – Čína). Dále jsme se dočkali úpravy klávesy Shift. Ta je nově při aktivovaném režimu Caps Lock podtržená (výše na obrázku úplně vpravo). Úplným detailem je pak přejmenování parallex efektu, jež se v předchozí betě při nastavování tapety hlásil jako „Motion“, na jméno „Perspective zoom“. V iTunes rádiu přibylo tlačítko koupit album.

image 8BEDUA1

Samozřejmě jsme se dočkali také optimalizace a opravy různých chyb. Dle informací se jedná o jednu z posledních betaverzí a již brzy bychom se mohli dočkat finální verze.

Zdroj: <strong></strong>http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1703617

Sbohem, Apple AI! 🛑 Velký přehled iOS 27 a tajné hinty na ohebný iPhone

💡ANKETA: Používáte na svém telefonu funkci Always-On Display (neustále zobrazené hodiny a notifikace)?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Profilovka

Senior Editor zaměřující se primárně na recenze, tvorbu obsahu na sociální sítě a náš podcast PZL. Nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim