Apple vydal iOS 7.1 betu 5

Apple vydal iOS 7.1 betu 5
2014-02-05T10:00:12+02:00
• 5. 2. 2014

Vývojáři v Cupertinu nelení a přicházejí s další, již pátou betaverzí jablečného systému ve verzi 7.1. Přitom to není tak dlouho, kdy vyšla betaverze čtvrtá, která ve své podstatě žádné novinky nepřinesla. V podobném duchu se nese i beta 5.

keyboardchanges (1)

Nová beta přináší vylepšený přirozenější hlas pro Siri v těchto jazycích: angličtina (Austrálie), angličtina (Velká Británie), japonština a čínština (mandarínská – Čína). Dále jsme se dočkali úpravy klávesy Shift. Ta je nově při aktivovaném režimu Caps Lock podtržená (výše na obrázku úplně vpravo). Úplným detailem je pak přejmenování parallex efektu, jež se v předchozí betě při nastavování tapety hlásil jako „Motion“, na jméno „Perspective zoom“. V iTunes rádiu přibylo tlačítko koupit album.

image 8BEDUA1

Samozřejmě jsme se dočkali také optimalizace a opravy různých chyb. Dle informací se jedná o jednu z posledních betaverzí a již brzy bychom se mohli dočkat finální verze.

Zdroj: http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1703617#3295c/" title="Odkaz na zdroj" target="_blank">forums.macrumors.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Senior Editor zaměřující se primárně na recenze, tvorbu obsahu na sociální sítě a náš podcast PZL. Nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat