reklama

5 aplikací ze storu: mix na iOS

5 aplikací ze storu: mix na iOS
2014-02-05T12:00:03+01:00
• 5. 2. 2014
1

TeeVee 2

Stylová a přehledná aplikace na sledování vašich oblíbených televizních seriálů. Vybrat si můžete z více než 30 tisíc zahraničních pořadů. Nastavit si můžete upozornění na nové epizody.  Nechybí ani iCloud synchronizace mezi více zařízeními. U některých pořadů je možné zhlédnout cca 30 vteřinových náhled epizody a mít jistotu, že jste díl ještě neviděli nebo naopak. Seznam epizod a herců samozřejmě nechybí. K běhu je již nutný iOS 7.

IMG_1546 IMG_1548

logo-app TeeVee 3 - Your TV Shows Guru Developer Zdarma iOS

Zedge

Obrovský katalog wallpaperů, zvukových notifikací a vyzvánění. Zedge nabízí spoustu kategorií pro přehlednější  a rychlejší výběr. Nechybí ani podpora retina rozlišení pro nejnovější iPhony a iPady.

IMG_1553 IMG_1550

logo-app ZEDGE™ Ringtones Developer Zdarma iOS

Pixlr Express

Velmi kvalitní fotoeditor od společnosti Autodesk. Kromě základních úprav nabízí i spousty efektů, filtrů, rámečků a jiných vrstev. Ale i možnost vložit text nebo další obrázek.

IMG_1556 IMG_1555

logo-app Autodesk Pixlr Autodesk Inc. Zdarma iOS

TinyScan

Jednoduchý a praktický miniskener do vaší kapsy. Aplikace byla navržena pro maximální jednoduchost pořízení skenu, který můžete sdílet dále nebo exportovat do PDF. TinyScan automaticky detekuje hrany skenované stránky a poté nabídne 3 základní režimy k dokončení. Barevný, odstíny šedi a černo-bílý. Každý určitým způsobem vylepšuje výsledný kontrast textu a je jen na vás, který vám bude více vyhovovat. Vaše dokumenty lze chránit heslem.

IMG_1559 IMG_1558

logo-app Tiny Scanner - PDF scanner to scan document, receipt & fax Developer Zdarma iOS

Pyro Jump

Jednoduchá skákací hra, kterou ovládáte jedním prstem. Jediným úkolem je proskákat s plamínkem až k princezně v co nejkratším časem a cestou sbírat plamínky. Obtížnost s každým levelem stoupá a čeká jich na vás celých 70. Pokud vysbíráte všechny plamínky, tak se vám odemkne dalších 20 bonusových levelů.

IMG_1561 IMG_1560

logo-app Pyro Jump Developer Zdarma iOS
reklama
reklama

Martin Krejza

Zajímám se o mobilní platformy a v současné chvíli vlastním zařízení s iOS a OSX.

Komentáře

Petr Vaněk

5. 2. 2014, 17:45

Je to sice iOS mix, ale když už je to aplikace i pro android možná by se hodilo přihodit link i na play.
Navíc bych řekl, že větší počet čtenářů máte na platformě android.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim