reklama

Acer: dvě novinky pro MWC a oficiální prodej v ČR

Acer: dvě novinky pro MWC a oficiální prodej v ČR
2014-02-23T13:17:16+02:00
• 20. 2. 2014

Ještě před zahájením pondělního veletrhu MWC v Barceloně společnost Acer více poodhalila dvě mobilní novinky, které bude možné spatřit na tomto kongresu a následně zakoupit oficiální cestou v České republice. Tchajvanský výrobce vybavil dvojici zařízení takovými prvky, díky nimž se budou pohybovat ve střední třídě chytrých telefonů.

Prvním nováčkem v portfoliu se stal model Liquid E3, jehož čelní část vyplňuje 4,7palcový IPS displej s HD rozlišení a 2MPx kamerka pro videokonference. Uvnitř jednolitého těla najdete čtyřjádrový procesor společně s 1GB operační pamětí RAM.

Softwarovou stránku v základu zajistí Android ve verzi 4.2.2 Jelly Bean s tím, že Acer slibuje aktualizaci na verzi 4.4 KitKat ještě během tohoto roku. Zadní část byla vybavena 13megapixelovým fotoaparátem s přisvětlovací LED diodou.

Acer Liquid E3

Acer Liquid Z4 dostal 4palcový displej, který požene dvoujádrový procesor. Záda ponesou 5megapixelový fotoaparát rovněž s přisvětlovací LED diodou. Zařízení bude možné pořídit v bílém nebo černém provedení.

Podle prvních náznaků půjde o zcela vyvážené modely s cenovkou, kde Liquid E3 přijde na 199 euro (tj. v přepočtu 5 448 Kč) a Liquid Z4 na pouhopouhých 99 euro (2 711 Kč).Acer Liquid Z4

Na mobilním trhu jej zakoupíte od dubna tohoto roku, a to nově i v České republice a na Slovensku, jelikož společnost Acer prostřednictvím sociální sítě Google+ překvapivě oznámila oficiální distribuci pro tyto dvě země.

‚‚Velmi brzy Acer začne i v České republice a na Slovensku oficiálně prodávat a podporovat mobilní telefony. Čekali jsme trochu déle, protože chceme, aby naši zákazníci měli podporu stejně perfektní, jako v případě všech našich ostatních produktů. Oficiální uvedení telefonů na český a slovenský trh pro novináře i naše zákazníky bude brzy,‘‘

Zdroj: androidcentral.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat