reklama

Acer: dvě novinky pro MWC a oficiální prodej v ČR

Acer: dvě novinky pro MWC a oficiální prodej v ČR
2014-02-23T13:17:16+01:00
• 20. 2. 2014

Ještě před zahájením pondělního veletrhu MWC v Barceloně společnost Acer více poodhalila dvě mobilní novinky, které bude možné spatřit na tomto kongresu a následně zakoupit oficiální cestou v České republice. Tchajvanský výrobce vybavil dvojici zařízení takovými prvky, díky nimž se budou pohybovat ve střední třídě chytrých telefonů.

Prvním nováčkem v portfoliu se stal model Liquid E3, jehož čelní část vyplňuje 4,7palcový IPS displej s HD rozlišení a 2MPx kamerka pro videokonference. Uvnitř jednolitého těla najdete čtyřjádrový procesor společně s 1GB operační pamětí RAM.

Softwarovou stránku v základu zajistí Android ve verzi 4.2.2 Jelly Bean s tím, že Acer slibuje aktualizaci na verzi 4.4 KitKat ještě během tohoto roku. Zadní část byla vybavena 13megapixelovým fotoaparátem s přisvětlovací LED diodou.

Acer Liquid E3

Acer Liquid Z4 dostal 4palcový displej, který požene dvoujádrový procesor. Záda ponesou 5megapixelový fotoaparát rovněž s přisvětlovací LED diodou. Zařízení bude možné pořídit v bílém nebo černém provedení.

Podle prvních náznaků půjde o zcela vyvážené modely s cenovkou, kde Liquid E3 přijde na 199 euro (tj. v přepočtu 5 448 Kč) a Liquid Z4 na pouhopouhých 99 euro (2 711 Kč).Acer Liquid Z4

Na mobilním trhu jej zakoupíte od dubna tohoto roku, a to nově i v České republice a na Slovensku, jelikož společnost Acer prostřednictvím sociální sítě Google+ překvapivě oznámila oficiální distribuci pro tyto dvě země.

‚‚Velmi brzy Acer začne i v České republice a na Slovensku oficiálně prodávat a podporovat mobilní telefony. Čekali jsme trochu déle, protože chceme, aby naši zákazníci měli podporu stejně perfektní, jako v případě všech našich ostatních produktů. Oficiální uvedení telefonů na český a slovenský trh pro novináře i naše zákazníky bude brzy,‘‘

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim