reklama

Table Top Racing – závody na stolech Android, iOS

Table Top Racing – závody na stolech [Android, iOS]
2014-01-24T06:11:22+01:00
• 24. 1. 2014

Hrajete rádi závodní hry? Pokud ano, neměla by vám uniknout novinka s názvem Table Top Racing. Nejedná se o žádnou amatérskou tvorbu, hru vytvořili autoři slavnějšího Wipeout.

unnamed_result

V závodech se stanete řidičem mnohých mini vozidel. Nejzajímavější je ovšem to, že závodit nebudete na klasických tratích. Table Top Racing, jak název napovídá, nabízí závody na stolech. Ocitnete se v různých prostředích kuchyňského stolu, na stole venku nebo také mezi nářadím v garáži. Závodí se v klasických miniautíčkách. Hra nabízí velké množství vylepšení pro vaše auta, 6 unikátních hracích módů a nesmím zapomenout na multiplayer. Při závodění máte možnost sbírat různé krabice, které vám dávají v závodě nějaký bonus, např. zvýšit maximální rychlost, či něčím sestřelit soupeře.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed_result_1

Hra je zdarma, bohužel obsahuje uživateli nenáviděné in-app nákupy, což hraní značně znepříjemňuje.

logo-app Table Top Racing Free Playrise Digital Ltd Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim