reklama

Zařízení od Motoroly získávají novou aplikaci Galerie

Zařízení od Motoroly získávají novou aplikaci Galerie
2014-01-24T07:15:13+01:00
• 24. 1. 2014
1

Motorola je jedna ze společností, které využily možnosti, a některé svoje aplikace umisťují do Google Play Store. Toto jednání má velkou výhodu v tom, že společnosti nemusí vydávat OTA aktualizace celého systému a mnoho problémů a novinek mohou řešit přes Google Play Store. Motorola již několik takových aplikací, které umístila do Play Store, má a dnes k ní navíc přibyla i Galerie.

Ta přebírá mnoho prvků z té původní, kterou najdeme v čistém Androidu. Například detail fotografie vypadá téměř totožně včetně rozložení tlačítek. Rozdílu si však všimnete kdekoliv jinde. Seznam alb a samotných fotografií je vyveden více v Holo stylu a obsahuje i nabídku vyjíždějící ze strany displeje tak, jako to známe z mnoha aplikací nejen od Googlu. Dalším rozdílem je změna směru posouvání, od teď je posun v seznamu vertikální, zatímco v originální Galerii je horizontální. Svižnost je jak u nové, tak původní galerie prakticky stejná. Žádných nových funkcí jsme se však nedočkali a změna se týkala pouze vzhledu aplikace.

Screenshot_2014-01-23-21-23-04 Screenshot_2014-01-23-21-23-10 Screenshot_2014-01-23-21-24-35 Screenshot_2014-01-23-21-24-39

Pokud se vám nová Galerie líbí a chtěli byste si ji vyzkoušet, pak mám pro vás špatnou zprávu. Je dostupná pouze pro telefony Moto X, Moto G, Droid Ultra, Droid Mini a Droid Maxx a je limitována na Android 4.4 KitKat. Toto je první případ, kdy Motorola pomocí Play Store nahradila původní aplikaci a podle mě je možné, že se v budoucnu dočkáme i dalších takto nahrazených aplikací a vlastníci zařízení od Motoroly se zřejmě mají ještě na co těšit.

logo-app Motorola Gallery Motorola Mobility LLC. Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Jan Polášek

Technologický nadšenec, fanoušek Googlu a jeho služeb, milovník čistého Androidu bez nadstaveb, začínající webový vývojář a politickým smýšlením libertarián.

Komentáře

Radek Benes

26. 1. 2014, 15:33

Zkoušel jsem jí už v pátek a hned jsem se vrátil k předchozí verzi…opět jen v současném duchu „vše zvětšíme a znepřehledníme“…sakra, já chci malé pravidelné náhledy, aby se jich vešlo na display co nejvíce a dalo se v tom orientovat. Co bude příště? vypustí se náhledy úplně a už se bude jen listovat? Proč se dneska dělá vše pro „parádu“ a ne tak,a by to bylo v praxi co nejpoužitelnějsí? Na co máme velké displaye, když se na ně stejně nic nevejde?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim