reklama

#TipNaAplikaci SlickPub – Čtečka EPUBů

#TipNaAplikaci SlickPub – Čtečka EPUBů
2014-01-14T12:20:31+01:00
• 14. 1. 2014
5

V obchodě Google Play se objevila nová čtečka, jejímž autorem je aktivní český autor Jan Gruncl. Jeho čtečka v popisu slibuje rychlé načítání a žádné zasekávání.

unnamed_result

 

SlickPub, jenž byl vydán 13. ledna, vypadá zajímavě a slibuje velmi mnoho. Autor očividně sází na jednoduchost a přehlednost a je to i vidět. Člověk, který aplikaci zakoupí, má ihned jasno „kudy kam“, nicméně je to znát i v ostatních aplikacích tohoto autora.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

Při testování SlickPub bylo opravdu vše plynulé a bez delšího čekaní. Zajisté také rozhoduje velikost vaší epub knihy, ale zde bude rozdíl neznatelný. Při čtení máte možnost si nastavit velikost textu, okraje stránky nebo Denní, noční a vlastní režim, což oceníte především při čtení v noci. Pár zkoušených epub knih načetla aplikace bez problémů. Během jakéhokoliv načítání se autor rozhodl použít různá slova, namísto známého „načítám, nahrávání“ apod. Zde se mi velmi nelíbily hlášky, které mi prostě k aplikaci takového typu nesedí, např. načítám spoilery, netřeba stesku apod. Nezdá se mi nutné takto kazit velmi dobrý dojem z dobře udělané a intuitivní aplikace. Z popisu lze říci, že aplikace splnila, co slibovala, a proto nemám dalších výtek.

Screenshot_2014-01-13-22-28-42 unnamed (3)_result

SlickPub stojí 49Kč a rozhodně stojí alespoň za vyzkoušení díky „čistotě“ uživatelského rozhraní.

logo-app SlickPub - Čtečka EPUBů Jan Gruncl 49,00 Kč ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

proč bych měl používat toto na úkol google.play.book ?

Jan Gruncl

14. 1. 2014, 17:45

Také bych raději používal Google Play Books, ale potíž je v tom, že nepřečte knížky zakoupené v jiných e-shopech. Což je škoda, protože český trh je na ně docela pestrý, a dají se sehnat výrazně výhodněji než u Googlu :-).

Martin Motyčka

14. 1. 2014, 22:10

Nakupuji na eReading.cz a čtu v Google Play Books. ;-)

Jan Gruncl

14. 1. 2014, 22:30

No uz na to koukam. Jde to od pulky prosince. No to jsem s tim prisel na cesky trh brzy :-)). Budiz tim vysvetlen i pokles prodeju v US pred koncem roku. Asi mi nezbude nez se zamerit na podporu vice formatu.

jakoukoliv knihu co jsem si kdy koupil (z různých míst) jsem ihned importoval (hooodně jednoduše) do google.play.books a výhody jsou jasné.1,holo design. 2, rozečtu knihu na tabletu a pak na mobilu ihned pokračuji od stejnho místa aniž bych musel hledat kde jsem zkončil. 3, i kdybych přišel o mobil tak ty knihy mám pořád na cloudu atd atd prostě fakt v tom nevidím výhodu incméně přeji autorovi hodně zdaru a hodně klientů, ale jít „proti“ google je velký ukol :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim