reklama

Samsung uzavřel partnerskou dohodu s Illycaffè

Samsung uzavřel partnerskou dohodu s Illycaffè
2014-01-24T07:04:26+00:00
• 25. 1. 2014
Thumbnail2

Nečekanou spolupráci uzavřela jihokorejská společnost Samsung Electronics s italskou pražírnou kávy Illycaffè. Jeden ze symbolů kvalitní kávy bude v několika následujících letech možné ochutnat v oficiálních prodejnách, ale nejen to. Společnosti ze zcela rozlišných oborů si od nově vzniklého partnerství hodně slibují. Obě budou hrát významnou roli a samozřejmě i samotní zákazníci se mají na co těšit.

Samsung Illycaffè - Spolupráce

Cílem mnohaletého partnerství je zvýšit zkušenosti obou táborů spotřebitelů v jejich maloobchodních prodejnách. Přesněji řečeno to pro Samsung znamená, že bude nabízet prémiovou kávu ve svých obchodech při nákupů zařízení a na prezentačních akcích po celém světě. Za to naopak Illycaffè nechá své prodejny plně digitalizovat zařízeními od Samsungu, mezi kterými najdeme chytré telefony a tablety z modelové řady Galaxy.

ILLY, 295 REGENT STREET, LONDON, W1B 2HJ20/01/14 ILLY, 295 REGENT STREET, LONDON, W1B 2HJ20/01/14 ILLY, 295 REGENT STREET, LONDON, W1B 2HJ20/01/14 ILLY, 295 REGENT STREET, LONDON, W1B 2HJ20/01/14

To není všechno, Samsung se navíc postará o vývoj různých mobilních aplikací pro Illycaffè. První proměněnou prošla pobočka v Londýně na Regent Street, kde takzvaní Samsung Angels na úvod partnerství budou poskytovat pomoc zákazníkům. S největším rozšířením se počítá do konce roku 2014, kdy všechny modernizované prodejny ponesou označení digitalized by Samsung. Generální ředitel illycaffè, bere jihokorejský Samsung jako přirozeného spojence, kterému může pomoci s rozvíjením nových maloobchodních koncepcí.

Zdroj: global.samsungtomorrow.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Peter mcmiazga Jamnicky

25. 1. 2014, 16:45

Mne sa toto velmi paci, tesim sa na kavu v predajni Samsungu.

Aby ta káva nebyla moc silná.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit