reklama

Galaxy Note 3 Neo na fotografiích aktualizováno, spekulace

Galaxy Note 3 Neo na fotografiích [aktualizováno, spekulace]
2014-01-10T16:55:27+01:00
• 10. 1. 2014

Aktualizováno 10. 1.

V tuto chvíli máme k dispozici fotografii, na které se má nacházet Galaxy Note 3 vedle nepředstaveného modelu Galaxy Note 3 Neo. Ten byl ještě před nějakou dobou označován jako Note 3 Lite. Mělo by se jednat o modernizovanější verzi předchozího modelu Note 2.

Samsung-Galaxy-Note-3-Neo-leak

 

Vlevo – Galaxy Note 3 Neo | Vpravo – Galaxy Note 3

Neo_1 Neo_6 Neo_5

Neo_4 Neo_2

Kromě tohot se podařilo portálu SamMobile získat i výsledky benchmarku, které nasvědčují tomu, že se nebude jednat o nějaké ořezávátko.Na obrázku níže lze vidět, že Galaxy S4 je trochu pomalejší.

Neo_Bench_9

Původní článek 8. 1.

Samsung Galaxy Note III je neobyčejné zařízení, které nabízí velmi široké možnosti díky stylusu. Bohužel se jedná o poměrně drahý phablet. Zřejmě se korejský výrobce rozhodl, že uvede levnější variantu, která nabídne nižší specifikace.

Původně jsme čekali, že by se mohlo jednat o Galaxy Note  3 Lite, ale finální název by mohl být Galaxy Note 3 Neo. Možná se bude jednat o živenou druhou generaci řady Note. Tudíž máme očekávat displej s úhlopříčkou 5,55 palce s HD rozlišením. Mělo by se jednat o Super AMOLED panel.

Galaxy Note 2

Na zadní straně se bude nacházet 8MPx foťák společně s 3100mAh baterií. Paměť RAM dosáhne na 2 GB a interní úložiště bude o velikosti 16 GB. Zatím se tedy nejedná o nic neobvyklého, ale možná se dočkáme 6jádrového procesoru. Konkrétně by měl být vybaven dvěma jádry Cortex A15 s taktovací frekvencí 1,7 GHz. Dále zde budou čtyři jádra Cortex A7 s taktem 1,3 GHz.

V tomto případě by mohl být procesor vybaven o HMP technologii, kterou Samsung již jednou přislíbil. Díky ní mohou všechny jádra pracovat najednou. K představení novinky by mohlo dojít na veletrhu MWC v Barceloně.

Zdroje: gsmarena.com, unwiredview.com, sammobile.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim