reklama

Motorola chystá ještě levnější smartphone

Motorola chystá ještě levnější smartphone
2014-01-22T06:38:05+01:00
• 22. 1. 2014

Ještě před představením modelu Moto X svět očekával jeden z nejlépe vybavených smartphonů, který se hrdě zařadí do kategorie top zařízení. Samotné specifikace nakonec ukázaly, že nebude moci konkurovat Xperii Z nebo Galaxy S4. I tak si tento mobil od Motoroly našel celkem dost majitelů. Následně jsme se dočkali Moto G, který překvapil nízkou cenou a dobrými specifikacemi.

Zřejmě se můžeme začít těšit na další levný smartphone od Motoroly. Sám Dennis Woodside, CEO Motoroly, v rozhovoru pro TrustedReviews nastínil, že vidí možnosti na trzích s mobily pod cenovkou 179 dolarů. Přímo položil otázku, proč by takový mobil nemohl stát jen 50 dolarů.

Screenshot_239

Tímto v podstatě potvrdil, že Motorola pracuje na velmi cenově dostupném zařízení, které by se mělo vyznačovat ještě nižší cenou. Bohužel neznáme jakékoliv bližší informace o novince. V tomto ohledu si budeme muset počkat na první úniky nebo až na samotné představení.

Pokud se ale podíváme na poslední kroky Googlu v oblasti Androidu, tak se dá něco vydedukovat. Systém již není tak náročný na paměť RAM. Pokud připočítáme nové levné procesory od Mediateku, tak se zde objevuje příležitost na prodej zařízení s čistějším systémem Android za příznivou cenu.

Zdroj: trustedreviews.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim