reklama

Infografika: 68 % uživatelů spí po boku telefonu

Infografika: 68 % uživatelů spí po boku telefonu
2014-01-14T06:30:39+01:00
• 14. 1. 2014
4

Ve Spojených státech vznikla velice zajímavá infografika, která je zaměřena na uživatele chytrých telefonů. Nelze pochybovat o tom, že i vy sami zde najdete většinu svých zvyků. Celá infografika se skládá z několika částí, mezi nimi například zjistíte počet vlastněných chytrých telefonů, názor většiny lidí na chytré telefony, při čem jsou nejčastěji využívány, kam je odkládáte před spaním a výhody a nevýhody používání.

Infografika - chytré telefony logo

Ke květnu 2013 vlastnilo chytrý telefon 57 % dotázaných, naopak žádný nevlastnilo překvapivě 9 % respondentů. Dále 13 % účastníků ankety označilo chytrý telefon jako přítěž, přičemž při sledování televize používá svůj chytrý telefon až 61 % lidí. Dobíjení baterie v zařízení každý z nás asi provádí během noci, což má možná za následek to, že 68 % tázaných jej nechává odložený hned vedle své postele.

Závěrečná čísla patří zbývajícím statistikám, podle kterých je 27 % emailů otevřeno v chytrém telefonu, 30 % amerických zákazníků používá chytrý telefon při nákupů nebo až 75 % Američanů bere svůj chytrý telefon do koupelny. Zatímco za největší výhodu berou uživatelé, že je člověk na příjmu kdykoliv a kdekoliv, tak zvýšenou hladinu stresu považují za největší nevýhodou.

Infografika - chytré telefony

Zdroje: blogmost.com, blogmost.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Libor Ansorge

14. 1. 2014, 8:51

vzhledem k tomu, že si nechávám měřit spánkové cykly a své chrápání :-) tak nikoliv vedle postele, přímo na posteli leží můj chytrý telefon

Marek Slavík

14. 1. 2014, 18:08

Pěkný večer, chci přesně tohle ozkoušet a chci se zeptat, zda Vám telefon někam nezapadne za postel, případně ho nějakým pohybem neodemknete a ještě jestli ho během spánku i zalehnete :) ? Vim, že jsou to blbý otázky , ale se svojí váhou přes 100 kg bych se o telefon bál …

Libor Ansorge

15. 1. 2014, 8:36

Mám také přes metrák, takže se nebojte. Telefon dávám na kraj postele v úrovni těla, resp. kousek pod úrovní polštáře. Za tu dobu co to tak dělám jsem jej shodil na zem jen jednou (asi divoké sny :o)

abuk abuk

14. 1. 2014, 6:48

Já si ho taky beru do vany..ovsem v pytliku

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim