reklama

Spořič baterie Greenify nyní i bez ROOTu

Spořič baterie Greenify nyní i bez ROOTu
2014-01-27T12:48:21+01:00
• 26. 1. 2014
3

Greenify je aplikace mající za úkol šetřit vaši baterii pomocí hibernace (uspání bežících aplikací na pozadí). Na rozdíl od ostatních spořičů využívá Greenify jiný systém úspory, přičemž jsem se setkal s opravdovým zlepšením výdrže baterie.

  unnamed_result

 

Donedávna bylo Greenify dostupné pouze pro zařízení s rootem, přičemž autoři na aplikaci neustále pracují a nyní se jim podařilo dosáhnout, že root nebude nutný. Bohužel to má několik nevýhod, bez něj s Greenify nemůžete využívat pokročilé funkce, jako jsou automatické hibernace na pozadí a další. U verze bez rootu se dá vyřešit automatická hibernace tlačítkem na domovské obrazovce, takže si aplikace budete muset hibernovat sami, avšak pouze jediným stiskem.

unnamed (2)_result unnamed (4)_result

Greenify se snaží aplikace běžící na pozadí hibernovat – „zmrazit“ a nepovolí jejich spuštění do té doby, než je zapne uživatel. Procesor se nezatěžuje běžícími aplikacemi, které uživatel nepoužívá, proto baterie vydrží déle.

Greenify je ke stažení zcela zdarma a výsledky jsou více než překvapující.

logo-app Greenify Oasis Feng Zdarma ANDROID

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

tohle má být součástí systému.S podobnými chybami,kterých je Android plný,je dobrý jan jako OS na hračky.

Pavel Škoda

27. 1. 2014, 12:05

Jen si nesmíte hybernovat budík :D

Lucie Budínová

27. 1. 2014, 8:45

Skutečně skvělá aplikace.Od včera ju mám a poznávám ten rozdil.Skutečně super.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim