reklama

Oppo představilo model Neo aktualizováno

Oppo představilo model Neo [aktualizováno]
2014-01-15T20:20:54+02:00
• 15. 1. 2014

Aktualizováno 20:20

Společnost Oppo dlouho nečekala a dnes představila novinku Neo. Jedná se o smartphone zapadající do nižší střední třídy, který nabízí výkon dvoujádrového procesoru s taktem 1,3 GHz. Přesnější informace nejsou známy, ale zřejmě má k dispozici 1 GB RAM.

gsmarena_002 (4)

Rozměry mobilu jsou 132 x 65.8 x 9.2 milimetrů a váží 130 gramů. Systém Android je ve verzi 4.2 Jelly Bean s nadstavbou Color OS. Na zadní straně se nachází 5MPx foťák společně s baterií o kapacitě 1900 mAh. Nad displejem najdeme 2MPx kamerku. Samotný zobrazovací panel má úhlopříčku 4,5 palce s rozlišením 854 x 480 pixelů. Dotyková plocha zvládá ovládání i přes rukavice.

gsmarena_004 (1) gsmarena_003 (1)

Prozatím je dostupnost hlášena pro Indonésii za cenu 215 dolarů u verze pro dvě SIM karty. Zatím tedy nevíme, jestli se Oppo Neo objeví i v Evropě.

Původní článek 7:10

SpoleÄŤnost Oppo se pĹ™ipravuje na vydánĂ­ novĂ© vlakovĂ© lodi Oppo Find 7, ale i tak se nezastavuje vĂ˝voj modelĹŻ. Další na Ĺ™adÄ› by mÄ›lo bĂ˝t zařízenĂ­ s 4.5″ IPS displejem. Ponese jmĂ©no Oppo Neo a podle vypuštÄ›nĂ©ho obrázku se mĹŻĹľeme shodnout na tĹ™ech vlastnostech, kterĂ© bude telefon obsahovat.

gsmarena_001

Výše jsem jednu vlastnost jiĹľ zmĂ­nil a tou je velikost a pouĹľitá technologie displeje. BohuĹľel jeho rozlišenĂ­ je zatĂ­m neznámĂ©. Další vlastnostĂ­ je „Gloves Mode“, ve kterĂ© pĹŻjde nejspíše o ovládánĂ­ i s nasazenĂ˝mi rukavicemi. PoslednĂ­ vlastnost je „Quick Reach“, kde jde o ovládánĂ­ zařízenĂ­ pomocĂ­ gest. Tato gesta by mÄ›la urychlit ovládánĂ­ systĂ©mu a zjednodušit jeho používánĂ­.

V podnadpise si takĂ© mĹŻĹľeme pĹ™eÄŤĂ­st „Let your fingers talk“, coĹľ v pĹ™ekladu znamená „Nechte svĂ© prsty mluvit“. Pokud Oppo pořádnÄ› na displeji zapracuje, tak by se mohlo jednat i o opravdovĂ˝ vĂ˝rok spoleÄŤnosti. JelikoĹľ se na obrázku takĂ© píše Coming soon (pĹ™ijde brzy), mohli bychom oÄŤekávat telefon v nejbližší dobÄ›. MoĹľná se doÄŤkáme novinky v druhĂ©m kvartálu tohoto roku. Ale kdy pĹ™esnÄ›, nenĂ­ známo.

Zdroje: gsmarena.com, gsmarena.com

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim