reklama

BlackBerry otevře nové bezpečnostní inovační centrum

BlackBerry otevře nové bezpečnostní inovační centrum
2014-01-15T11:17:17+02:00
• 13. 1. 2014

Generální ředitel BlackBerry, John Chen směřuje k daným cílům, i přes dlouhotrvající astronomické ztráty. Dřívější myšlenku o návratu ke kořenům a nabízení větší bezpečnosti než většina ostatních výrobců chytrých telefonů tentokrát již více přibližuje realitě.

BlackBerry

Kanadský výrobce plánuje ve Washingtonu otevřít Security Innovation Center jako součást nové strategie firmy. Centrum bude zajišťovat bezpečnost jejich zařízení a zároveň podnikatelské nebo vládní subjekty jej mohou brát jako určitou záruku. Na proběhlém veletrhu CES v Las Vegas byl celý plán kolem centra rozvinut o její hlavní účel.

To by mělo fungovat pro spolupráce s klíčovými vládními zákazníky a dalšími obchodními partnery. Další informace se bohužel stále skrývají pod rouškou tajnosti, ale v následujících týdnech můžeme očekávat stále více debat. Nelze pochybovat o tom, že si BlackBerry bude chtít udržovat dlouholetou tradici, která společnosti vytvořila synonymum bezpečnost.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim