Asus brzy odhalí nový Transformer Pad (TF502T)

Asus brzy odhalí nový Transformer Pad (TF502T)
2014-01-13T10:30:47+02:00
• 13. 1. 2014

V tomto roce očekávaný až dvojnásobný nárůst prodejů hybridních zařízení hodlá využít společnost Asus. V nabídce tohoto výrobce najdeme již širokou škálu podobný tabletů pohybující se na hraně přenosného počítače. Připravovaný Transformer Pad s kódovým označením TF502T bude pro koncové uživatele jen pouhou další možností volby.

Asus Transformer Pad TF502T

Svým vzhledem, konstrukcí a také specifikacemi by Transformer Pad TF502T měl vycházet z již prodávaného modelu VivoTab RT TF600T. Jedinou změnu lze očekávat u předinstalovaného systému, kde zřejmě najdete platformu Android a vystřídá tak Windows 8 od Microsoftu. Přední část vyplní 10,1palcový Super IPS+ displej s rozlišením 1366 x 768 pixelů.

V těle o tloušťce 8,3 mm se objeví čtyřjádrový procesor Tegra 3 od Nvidie, 2GB operační paměť RAM, 32GB interní paměť a technologie NFC. Budoucí majitelé dostanou navíc zdarma k využití 32 GB na vzdáleném úložišti Asus WebStorage po dobu tří let. Zadní část doplní 8megapixelový senzor fotoaparátu, přičemž softwarovou stránku zajistí Android ve verzi 4.2.1 Jelly Bean.

Nicméně první ukázka zařízení i s klávesnicovým dockem by se mohla objevit na blížícím se veletrhu MWC v Barceloně, i když bližší informace nejsou zatím známy. Konečná cena je rovněž neznámá, ale vzhledem k variantě se systémem Windows, která vyjde na necelých 300 dolarů (tj. v přepočtu 6 009 Kč), nepůjde o příliš velký rozdíl.

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat