reklama

Apple celosvětově rozšiřuje přístup k jeho vzdělávacím nástrojům

Apple celosvětově rozšiřuje přístup k jeho vzdělávacím nástrojům
2014-01-22T15:30:56+01:00
• 22. 1. 2014

Apple to s iPady ve školách myslí opravdu vážně a od roku 19. ledna 2012 nabízí aplikace iBooks Textbooks (učebnice) a iTunes U Course Manager (tvorba učebnic). Nyní však masově rozšířil pole působnosti do více než 50 zemí včetně České republiky.

overview_one_app_screen_1

iBooks Textbooks pro iPad nabízí interaktivní animace, rotující 3D diagramy, plynulé procházení fotogalerií a jednoduše spustitelná videa. V současné chvíli je nabízeno více než 25 tisíc vzdělávacích titulů vytvořených nezávislými vydavateli, učiteli a vedoucí vzdělávacích služeb společností.

S aplikací iTunes U kurzů pedagogové mohou rychle a snadno sdílet své znalosti a zdroje přímo ve své třídě nebo na globální na iTunes U účtu. To dává milionům žáků přístup k největšímu světovému on-line katalogu volného vzdělávacího obsahu z nejlepších škol. Manažer iTunes U kurzů umožnuje učitelům integrovat své vlastní dokumenty jako součást učebního plánu. Dále stovky tisíc knih na iBooks Store a více než 750 000 materiálů ze stávajících iTunes U sbírek.

logo-app iTunes U Developer Zdarma iOS

Zdroje: apple.com, apple.com, apple.com

reklama
reklama

Martin Krejza

Zajímám se o mobilní platformy a v současné chvíli vlastním zařízení s iOS a OSX.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim