reklama

Alcatel Home V102: další varianta Chromecastu

Alcatel Home V102: další varianta Chromecastu
2014-04-23T17:53:52+02:00
• 11. 1. 2014

Čínská společnost TCL, která do Evropy dodává své výrobky pod věhlasnou značkou Alcatel, oznámila uvedení na trh vlastního řešení chytrého doplňku k televizoru. Takzvaný boom v tomto segmentu trhu odstartoval až Google představením Chromecastu. Od té doby se ostatní výrobci snaží co nejrychleji zareagovat na možnou poptávku po podobných zařízeních.

Alcatel Home V102

Alcatel Home V102 připojíte přes HDMI k televizoru, kde následně můžete zobrazit veškerý obsah uložený ve vašem chytrém telefonu, tabletu anebo také notebooku. Od tohoto výrobce nejde o první podobný pokus, jelikož už v září loňského roku byla představena jeho původní verze s názvem Home V100, kterou nyní nahrazuje vylepšený nástupce.

Mezi ostatními specifikacemi stojí například za zmínku podpora dvoupásmového WiFi se standardy 802.11 b / g / n / AC o frekvencích 2,4 a 5 GHz a přehrávání obsahu ve Full HD kvalitě s rychlostí 30 snímků za sekundu. Prodejní cena se bude pohybovat v rozmezí 49 až 67 dolarů (tj. v přepočtu 987 – 1 350 Kč bez daně a dalších poplatků), přičemž první kusy začne výrobce dodávat v druhém čtvrtletí.

Zdroj: androidcommunity.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat