reklama

Samsung představí novou sérii Lite zařízení?

Samsung představí novou sérii Lite zařízení?
2013-12-06T10:00:29+02:00
• 6. 12. 2013

Samsung se zřejmě jednou pro vždy zapsal do historie mobilních zařízení díky své produkci nejrůznějších modelů. V jeho nabídce se sotva orientují i experti na smartphony a tablety. Pokud se třeba podíváme na top model Galaxy S4, můžeme zde vidět verze podle procesoru – Exynos, Snapdragon 600 a 800. Kromě toho existují další varianty. Nyní se zřejmě připravuje další podkategorie, která ponese přívlastek Lite.

samsung-galaxy-s4_20130314201354_320_240

První informace jsou dostupné k nepředstavenému modelu Galaxy Grand Lite. Během příštího roku se zřejmě dočkáme i tabletu Galaxy Tab 3 Lite, který by měl zaujmout hlavně nízkou cenou. Ta by se měla pohybovat kolem 100 eur, čemuž budou odpovídat i specifikace. Konstrukce se nebude asi lišit od současných modelů. Dočkáme se různých barevných variant, ale také budou dostupné verze s WiFi a 3G.

Kromě toho se možná objeví i Galaxy Note Lite. Taktéž by se mělo jednat o levnější variantu, která bude asi vybavena stylusem. Ovšem marně budeme vyhlížet všechny funkce, jako jsou u Galaxy Note 3.

Příští rok bude hodně zajímavý u Samsungu. Kromě nových top modelů nabídne korejský výrobce mnoho novinek s nižší cenou.

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim