reklama

Zakladatel Vertu a bývalý designér Nokie chystá chytré hodinky

Zakladatel Vertu a bývalý designér Nokie chystá chytré hodinky
2013-12-07T14:45:02+01:00
• 6. 12. 2013

Zakladatel společnosti Vertu, o které každý z nás bezpochyby alespoň jednou slyšel, Frank Nuovo připravuje ve spolupráci s MetaWatch chytré hodinky. Novinka by měla dorazit na trh během příštího roku a podle prvních slov překvapivě nepůjde o konkurenta pro hodinky od Sony či Samsungu. Oba výrobci totiž vsadí na zcela jiné uživatelské prostředí či druh displeje.

Frank Nuovo

Ruku k dílu by měl připojit i Frank Nuovo, jelikož má dostatek zkušeností z Nokie, kde působil jako průmyslový designér. I přes nedostupnost bližších informací se proslýchá o zaměření na oblast trhu, kde působí a vládnou známé hodinky Pebble.

„Pro mě je to o tvorbě krásných výrobků,”  řekl generální ředitel MetaWatch, Bill Geiser.

Ačkoliv Vertu nemá žádné zkušenosti kolem hodinek, ale spíše s drahými materiály, MetaWatch jeden projekt za sebou z kampaně Kickstarter má. Tehdy se jednalo o limitovanou edici hodinek s názvem Strata, jejichž návrh měla na starost Susan Kare, mimo jiné známá z kalifornského Applu. Připravovanou novinku od Vertu a MetaWatch lze očekávat v prvním čtvrtletí následujícího roku, takže bližší parametry či podoba bude pravděpodobně odhalena v brzké době.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim