reklama

Americký Blu představil model Life Pure

Americký Blu představil model Life Pure
2013-12-26T11:20:37+02:00
• 26. 12. 2013

Výrobce Blu Products se sídlem v Miami uvedl do modelové řady Life další novinku, a to tentokrát s přívlastkem Pure. Jde tak o nový přírůstek do rychle rozšiřující se rodiny zařízení, která po designové stránce působí velice dobrým dojmem. I když za vyšší prodejní cenu dostanete odemčené zařízení bez potřeby podpisu úvazku, na mobilním trhu můžete narazit na podobně nebo lépe vybavené telefony.

BLU PRODUCTS LIFE PURE

Blu Life Pure má v přední části 5palcový displej s Full HD rozlišením společně s 5megapixelovou kamerkou pro uskutečnění videokonferencí. Hardwarovou stránku zajišťuje čtyřjádrový procesor od Mediateku s taktem 1,5 Ghz, 2GB operační paměť RAM a vnitřní paměť o velikosti 32 GB. Zadní část je doplněná o 13megapixelový fotoaparát, zatímco uvnitř najdete systém Android ve verzi 4.2 Jelly Bean.

Dále navíc podle Blu se zařízení v brzké době dočká první aktualizace na prozatím neupřesněnou verzi. Cenovka začíná na hranici 349 dolarů (tj. V přepočtu 7 023 Kč bez daně a dalších poplatků). Závěrem lze odhadovat, že přítomnost čipové sady od NVidie nebo Qualcommu by mohlo konečnou cenu ještě výrazněji zvýšit.

BLU PRODUCTS LIFE PURE

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim