reklama

5 aplikací ze storu – androidí mix

5 aplikací ze storu – androidí mix
2013-12-04T13:55:18+01:00
• 4. 12. 2013

android do clanku

Po čtyřech týdnech tu je opět androidí mix, ve kterém si představíme jednoduché, ale přitom užitečné aplikace, které by vám mohly zpříjemnit práci s vaším mobilním zařízením.

Beautiful Timer

 

V Obchodě Play je hodně aplikací, jako je tato. Sice vypadá jednoduše, ale zdání klame. Kromě povedeného uživatelského prostředí v holostylu, přizpůsobeného i pro tablety, má funkce, které jinde nenajdete. Například sdílení přes NFC nebo můžete uspat časovač pouhým mávnutím ruky nad telefonem.

logo-app Beautiful Timer Pizza Entertainment Zdarma ANDROID

Brightness

 

Velice užitečná aplikace ovládání jasu pro ty, kteří se nechtějí spoléhat na automatické přizpůsobování senzorem. Tato aplikace jde se ztmavením displeje ještě dále a pomocí tmavé vrstvy (filtru) dokáže jas ještě snížit.

logo-app Brightness Rob van Eck Design 1,21 US$ ANDROID

CPU-Z

 

Oblíbený software na PC se také dostal na Android. CPU-Z je nástroj, který vám řekne, jaké “vnitřnosti” se skrývají ve vašem zařízení. Například jméno výrobce čipu (SoC), výrobní technologii, frekvenci, dále informace o systému, baterii nebo údaje ze senzorů.

logo-app CPU-Z CPUID Zdarma ANDROID

Floating Notifications (Trial)

30denní zkušební verze aplikace, která vám zobrazí notifikace na displeji vašeho zařízení ve stylu “Facebook chat heads”. Tímto způsobem můžete nastavit notifikace jakékoliv aplikace, kterou máte nainstalovanou. “Bublinky” na vás vyskočí, i když máte něco přes celý displej, například při hraní hry.

logo-app Floatifications (Trial) Rob J Zdarma ANDROID
logo-app Floatifications Unlock Rob J 1,99 US$ ANDROID

Quick Social

 

Pokud chcete něco twítnout, napsat na Facebook nebo Google+,  s touto aplikací to “vyřídíte” velmi rychle. Není rychlejšího přístupu než přes notifikační lištu. Lze publikovat i obrázky.

logo-app Quick Social Lupine 1,29 US$ ANDROID

reklama
reklama

Petr Starý

Majitel dvou Android zařízení (SGS2, Asus Transformer Pad TF300T). Mám rád bushwalking, geocaching a také jsem začal skenovat QR kódy (munzee).

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim