reklama

Samsung plánuje vyrobit 100 milionů tabletů v roce 2014

Samsung plánuje vyrobit 100 milionů tabletů v roce 2014
2013-11-19T09:00:25+02:00
• 19. 11. 2013

Přetahovanou na poli tabletů se po několika letech podařilo až letos více přiblížit ku prospěchu Samsungu a konkurenční Apple s jejich iPadem tak přesunout na druhou kolej. Několik nezávislých analytiků se shoduje s plánem vedení společnosti Samsung připraveným na konec tohoto roku, v němž počítají se zastavením prodejního čísla tabletů na hranici 40 až 42 milionů kusů. Jihokorejský výrobce hodlá v příštím roce navázat na prodejní úspěch, za kterým by měl stát skoro trojnásobný počet prodaných zařízení.

Galaxy Tab 2014

Společnost Samsung si podle korejských ET News u svých dodavatelů s materiálem či dalšími díly hodlá objednat součástky na 100 milionů tabletů, které bude během roku 2014 postupně dostávat do prodeje. Momentálně výrobce zjišťuje maximální počet dostupných kusů u jednotlivých součástek, mezi které kupříkladu patří dotykové vrstvy, plošné spoje nebo podsvícení. Již v předešlé zprávě zveřejněné několik týdnů zpátky Samsung odhalil plány pro nadcházející rok.

Navíc příští rok můžeme očekávat tablety s úhlopříčkou pohybující se někde na hranici 13,3 palců, dále padají zmínky o novém Notu s podporou dual-bootu, kde najdeme operační systém jak od Googlu, tak Windows 8.1 RT od Microsoftu. Nakonec nezbývá než Samsungu fandit, jelikož to chce mít hodně velkou kuráž na konci roku si postavit za cíl zvýšení prodejnosti o 2,5násobnou hodnotu už v dalším roce.

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim